• Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін № 3 ДНМУ

Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін № 3 досить молода, але вже має свої досягнення та традиції. З 2 вересня 2018 року кафедра працює в м. Маріуполь та здійснює підготовку студентів 1-3 курсів ДНМУ.

Зараз на кафедрі у м. Маріуполь працює високопрофесійний професорсько-викладацький склад: 1 професор, 1 доктор наук, 2 доцента, 3 кандидати наук, 2 старших викладача та 1 викладач.

Колектив кафедри забезпечує викладання таких навчальних дисциплін:

• Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська);
    • Латинська мова та медична термінологія;
    • Українська мова за професійним спрямуванням;
    • Історія України та української культури;
    • Філософія;
    • Основи біоетики та біобезпеки.

Студенти та співробітники кафедри мовних та гуманітарних дисциплін № 3 активно приймають участь в наукових конференціях, конгресах та міжнародних стажуваннях, де є переможцями багатьох із них. Так, майже кожного року студенти приймають участь у міжнародних стажуваннях від фонду Конрада Аденауера (Германія), Canada’s Mitacs Globalink Research Internship (Канада), Erasmus+ (Греція) та інші.

На кафедрі широко використовуються різноманітні форми позааудиторної роботи (святкові вечори, концерти, екскурсії, тренінги), які сприяють соціально-психологічній адаптації та створенню комфортних умов для навчання студентів в університеті. Кожного року на кафедрі проводиться фонетичний конкурс з англійської мови, де визначаються найкращі знавці англійської мови. В даний час одним з найважливіших напрямків діяльності кафедрального колективу є підготовка студентів до Крок 1, також і на англійській мові. Кафедра пропонує курси англійської мови для викладачів та студентів університету.