Новини

Cтудентський-квест серед ВНЗ м. Маріуполя

Ми студенти-медики з Донецького національного медичного університету. Запрошуємо усіх бажаючих на студентський-квест серед ВНЗ м. Маріуполя. Коли? 22 червня о 10:00. Де? За адресою: м. Маріуполь, б-р. Шевченка, 80 Локації квеста розташовані в центральному районі м. Маріуполя. Запрошуємо саме Ваш ВНЗ прийняти участь в студентському-квесті! Хто може приймати участь? Студенти усіх курсів. В заході приймуть участь команди з 5 чоловік з університетів м. Маріуполя. Будемо раді Вас бачити у нас в гостях. До зустрічі! тел. для довідок та запису на квест: Кислицький Іван: 0505109177 Регистрація на квест: https://forms.gle/zUnPnL2USnRznAtz5

Кубок декана

29 травня відбулося щорічне  змагання –  «Кубок декана», під час якого декан медичного факультету № 3 к.мед.н., доцент Розенко Олег Володимирович та викладач кафедри «Фізичного виховання» Якушевський Валентин Олександрович нагородили кращих спортсменів року на медичному факультеті № 3 Донецького національного медичного університету. ⠀Змагання проводиться з метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації та подальшого розвитку спорту на факультеті, а також організації змістовного дозвілля для студентів. ⠀Призові місця отримали 2 найкращих студентів з кожної групи за показані високі результати в навчанні з дисципліни «Фізичне виховання», міських та обласних змаганнях, активну участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивного масових заходах медичного факультету № 3 ДНМУ. Також проводилось змагання серед кращих груп на Кубок декана медичного факультету № 3: 1 місце отримала команда 201 групи, спеціальність «Медицина»; 2 місце отримала команда 102 групи, спеціальність «Медицина»; 3 місце отримала команда 206 групи, спеціальність «Медицина». До цього свята долучитися найкращі танцювальні та співучі колективи міста. ⠀Дякуємо всім студентам, які долучилися до заходу за відмінну майстерність та волю до перемоги!

Ярмарок професій

У Маріуполі пройшов масштабний ярмарок професій. 22 травня студенти Донецького національного медичного університету представляли свій ВНЗ. На Театральній площі розвернулося справжнє професійне містечко. Так пройшов масштабний ярмарок професій – «Місто майстрів». Незважаючи на дощ, його відвідали сотні школярів, студентів та здобувачів роботи. Ярмарок пройшов у форматі 9 локацій. На ярмарку були представлені навчальні заклади різних рівнів, металургійні і комунальні підприємства міста. Кожен міг спробувати себе в різних професіях, взяти участь в інтерактивних іграх та майстер-класах. Так, фармацевти проводили хімічні досліди, медсестри навчали ставити крапельниці та ін’єкції, а представники поліції познайомили бажаючих з технологією зняття відбитків пальців. Декан к.м.н., доцент Розенко О.В. разом з викладачами та студентами медичного факультету № 3 також приєднались до ярамарку професій. Школярів було поінформовано про відмінності цьогорічної вступної кампанії, особливості вступу для випускників медичних коледжів на 2-й курс до ДНМУ за спеціальностями: “Медицина”, “Педіатрія”, “Стоматологія”. Студенти-медики роздавали інформаційні буклети та розповіли детально майбутнім абітурієнтам про обрану ними спеціальність, навчання, побут, дозвілля.