Новини

Cтудентський-квест серед ВНЗ м. Маріуполя

Ми студенти-медики з Донецького національного медичного університету. Запрошуємо усіх бажаючих на студентський-квест серед ВНЗ м. Маріуполя. Коли? 22 червня о 10:00. Де? За адресою: м. Маріуполь, б-р. Шевченка, 80 Локації квеста розташовані в центральному районі м. Маріуполя. Запрошуємо саме Ваш ВНЗ прийняти участь в студентському-квесті! Хто може приймати участь? Студенти усіх курсів. В заході приймуть участь команди з 5 чоловік з університетів м. Маріуполя. Будемо раді Вас бачити у нас в гостях. До зустрічі! тел. для довідок та запису на квест: Кислицький Іван: 0505109177 Регистрація на квест: https://forms.gle/zUnPnL2USnRznAtz5

Кубок декана

29 травня відбулося щорічне  змагання –  «Кубок декана», під час якого декан медичного факультету № 3 к.мед.н., доцент Розенко Олег Володимирович та викладач кафедри «Фізичного виховання» Якушевський Валентин Олександрович нагородили кращих спортсменів року на медичному факультеті № 3 Донецького національного медичного університету. ⠀Змагання проводиться з метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації та подальшого розвитку спорту на факультеті, а також організації змістовного дозвілля для студентів. ⠀Призові місця отримали 2 найкращих студентів з кожної групи за показані високі результати в навчанні з дисципліни «Фізичне виховання», міських та обласних змаганнях, активну участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивного масових заходах медичного факультету № 3 ДНМУ. Також проводилось змагання серед кращих груп на Кубок декана медичного факультету № 3: 1 місце отримала команда 201 групи, спеціальність «Медицина»; 2 місце отримала команда 102 групи, спеціальність «Медицина»; 3 місце отримала команда 206 групи, спеціальність «Медицина». До цього свята долучитися найкращі танцювальні та співучі колективи міста. ⠀Дякуємо всім студентам, які долучилися до заходу за відмінну майстерність та волю до перемоги!

Ярмарок професій

У Маріуполі пройшов масштабний ярмарок професій. 22 травня студенти Донецького національного медичного університету представляли свій ВНЗ. На Театральній площі розвернулося справжнє професійне містечко. Так пройшов масштабний ярмарок професій – «Місто майстрів». Незважаючи на дощ, його відвідали сотні школярів, студентів та здобувачів роботи. Ярмарок пройшов у форматі 9 локацій. На ярмарку були представлені навчальні заклади різних рівнів, металургійні і комунальні підприємства міста. Кожен міг спробувати себе в різних професіях, взяти участь в інтерактивних іграх та майстер-класах. Так, фармацевти проводили хімічні досліди, медсестри навчали ставити крапельниці та ін’єкції, а представники поліції познайомили бажаючих з технологією зняття відбитків пальців. Декан к.м.н., доцент Розенко О.В. разом з викладачами та студентами медичного факультету № 3 також приєднались до ярамарку професій. Школярів було поінформовано про відмінності цьогорічної вступної кампанії, особливості вступу для випускників медичних коледжів на 2-й курс до ДНМУ за спеціальностями: “Медицина”, “Педіатрія”, “Стоматологія”. Студенти-медики роздавали інформаційні буклети та розповіли детально майбутнім абітурієнтам про обрану ними спеціальність, навчання, побут, дозвілля.

MEDCONQUEST

18 травня на базі Запорізького державного медичного університету пройшов MEDCONQUEST – це олімпіада-квест, нового формату, на якому студенти-медики змогли не тільки перевірити свої знання, але й весело провести час зі своїми друзями та колегами. В медичному квесті прийняли участь 6 ВНЗ України: ДНМУ (м. Маріуполь), ЗДМУ (м. Запоріжжя), ВНМУ ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця), ДМА (м. Дніпро), УМСА (м. Полтава), НМУ ім. О.О. Богомольця (м. Київ). За умовами квесту з кожного університету було по 4 учасника (2-6 курсів), які виконували завдання на 10 секцій-інстанціях різної медичної тематики. Квест проходив на території студентського містечка ЗДМУ, але все одно зайняв близько 3 годин на виконання завдань. За словами учасників в секціях перевірялись теоретичні знання з радіології, мікробіології, анатомії, знання Крок-1 на іноземній мові, фармакології, оперативної хірургії. На одній із секцій створювались реальні умови катастрофи, під час якої потрібно було надати першу медичну допомогу. Так, студентки 2 курсу, спеціальності «Медицина» Мостова Наталія, Аністратова Марія, Воробйова Ксенія та студент 3 курсу – Серветник Владислав продемонстрували високий рівень теоретичних та практичних знань з медицини та вибороли призове 3 місце!!! Перше місце отримала команда з ДМА та друге студенти з ЗДМУ. Студентам дуже сподобалась організація квесту, все було на високому технологічному рівні, а особливо запам’яталась реанімаційна Читати далі …

Щасливі тварини

У Донецькому національному медичному університеті медичного факультету № 3 студенти завітали до притулку тварин «Щасливі тварини». Вони зібрали кошти, на які було куплено приблизно 20 кілограмів курячих та свинячих кісточок, 10 кілограмів ячної й перлової крупи, 5 кілограмів макаронних виробів та хліба. За словами одного із працівників притулку для тварин, перш ніж купувати собаку чи кота – зайдіть до нас. У притулку знайдуться друзі будь-кому до душі – великі, маленькі, охоронці, компаньйони, лінивці та непосидьки. Коли ми беремо тваринку з притулку, то рятуємо одразу трьох: тваринку, яку забрали додому, бездомну тварину з вулиці, що займе вільне місце у притулку, і, звичайно, Людину в собі. Не купуй – прихисти. Студенти і надалі планують надавати допомогу мешканцям цього притулку.

Вишита традиція

16 травня було проведено урочистий парад на честь Дня вишиванки. Це свято покликане зберігати народні традиції, етнічний стиль та самобутність вбрання українців. Велика кількість студентів з різних вищів приєдналися до заходу. Звичайно, серед учасників був і наш медичний факультет № 3 ДНМУ. Місцем старту був перетин проспектів Металургів та Миру. Хоча більшість вдяглася в класичні вишиванки, були й ті, хто віддав перевагу більш модерним моделям сорочок. Як волошки в маковому полі, миготіли блакитні візерунки. Досить популярними були й вишиванки з темної тканини. Деякі дівчата вдягли рясно заткані квітами сукні. У сяйві візерунків, заквітчаних вінків та яскравих стрічок парад спустився до Театрального скверу, де на гостей чекав модний показ вишиванок, оркестр народних інструментів та концертно-розважальна програма. Звідти строката чепурна колона у народному вбранні розійшлася по всьому місту. Збережемо наші традиції разом!