Склад факультету

Декан

Розенко Олег Володимирович – декан 3-го медичного факультету, доцент кафедри хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії, кандидат медичних наук

Кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Доля Тарас Іванович – асистент, кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Євтушенко Михайло Федорович – асистент, кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Орешко Олена Геннадіївна – асистент, кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Сорокін Михайло Михайлович – асистент, кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Чурілов Андрій Володимирович – асистент, кафедра хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновлювальної хірургії

Кафедра акушерства та гінекології

Шелестова Лариса Петрівна – професор кафедри акушерства та гінекології, доктор наук

Бутіна Людмила Іванівна – доцент кафедри акушерства та гінекології, кандидат медичних наук

Радченко Наталія Миколаївна – асистент, кафедра акушерства та гінекології

Ханча Федор Олександрович – асистент, кафедра акушерства та гінекології, кандидат медичних наук

Шаганов Павло Федорович – асистент, кафедра акушерства та гінекології

Кафедра анатомії людини

Дубина Сергій Олександрович – завідувач кафедри анатомії людини, кандидат медичних наук

Степко Валентин Анатолійович – асистент, кафедра анатомії людини, кандидат медичних наук

Волошин Андрій Сергійович – асистент, кафедра анатомії людини

Іванченко Олександр Олександрович – асистент, кафедра анатомії людини

Лук’янов Сергій Олександрович – асистент, кафедра анатомії людини

Калюжна Вікторія Вікторівна – лаборант, кафедра анатомії людини

Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Акименко Роман Вікторович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Жук Олександр Євгенійович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Ковалік Борис Михайлович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Кривицький Юрій Петрович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Слуцька Ганна Миколаївна – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Тимошенко Ольга Іванівна – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії

Кафедра внутрішньої медицини № 1

Пархоменко Тетяна Анатоліївна – доцент кафедри внутрішньої медицини №1, кандидат медичних наук

Кузеванова Марія Владленівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №1, кандидат медичних наук

Севастьянова Надія Євгенівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №1

Малишев Владислав Вадимович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №1

Кафедра внутрішньої медицини № 2

Давидов Вадим Аркадійович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №2

Фартушняк Надія Леонідівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №2

Кафедра загальної та біологічної хімії

Богатирьова Олена Володимирівна – завідувач кафедри, доцент кафедри загальної та біологічної хімії, кандидат біологічних наук

Михайленко Валерія Валеріївна – старший викладач, кафедра загальної та біологічної хімії, кандидат технічних наук

Маркохай Дарина Сергіївна – асистент, кафедра загальної та біологічної хімії

Макєєв Володимир Едуардович – асистент, кафедра загальної та біологічної хімії

Дубовицкая Олена Костянтинівна – лаборант, кафедра загальної та біологічної хімії

Кафедра медичної біології

Федотов Олег Валерьевич – завідувач кафедри, доцент кафедри медичної біології, кандидат біологічних наук

Усікова Зінаїда Леонідівна – старший викладач, кафедра медичної біології

Кащій Софія Любомирівна – лаборант, кафедра медичної біології

Кафедра фізичного виховання

Малахова Жанна Володимирівна – завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат медичних наук

Якушевський Валентин Олександрович – викладач, кафедра фізичного виховання

Кафедра медичної фізики та інформаційних технологій

Ткаченко Ігор Федорович – професор кафедри медичної фізики та інформаційних технологій, доктор наук

Воротнікова Злата Євгенівна – старший викладач, кафедра медичної фізики та інформаційних технологій, кандидат технічних наук

Вотякова Марина Олександрівна – старший викладач, кафедра медичної фізики та інформаційних технологій

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології

Боєва Світлана Станіславівна – доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, кандидат медичних наук

Чайка Анна Олександрівна – асистент, кафедра мікробіології, вірусології та імунології

Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3

Пономарьова Ірина Семенівна – професор кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3, доктор наук

Волошина Ольга Володимирівна – доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3, кандидат філологічних наук

Мороз Оксана Анатоліївна – доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3, кандидат філологічних наук

Сидоренко Олена Миколаївна – доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3, кандидат філологічних наук

Кожухова Галина Оревівна – асистент, кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3

Петренко Оксана Василівна – викладач, кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3

Серветник Владислав Андрійович – лаборант, кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3

Кафедра неврології та нейрохірургії

Абліцова Діана Петрівна – асистент, кафедра неврології та нейрохірургії

Кафедра онкології та радіології

Степко Валерія Анатоліївна – асистент, кафедра онкології та радіології, кандидат медичних наук

Волошин Сергій Петрович – асистент, кафедра онкології та радіології

Дудоровська Ганна Сергіївна – асистент, кафедра онкології та радіології

Піцентій Екатерина Сергіївна – асистент, кафедра онкології та радіології

Кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни

Вовк Світлана Михайлівна – доцент кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни, кандидат економічних наук

Соколова Ірина Володимирівна – професор кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни, доктор наук

Мікрюкова Наталья Генадіївна – старший викладач, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни

Шокарев Костянтин Вікторович – асистент, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни

Долматова Ольга Володимирова – лаборант, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни

Кафедра офтальмології та отоларингології

Байрак Дмитро Михайлович – асистент, кафедра офтальмології та отоларингології

Кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Бурда Сергій Володимирович – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Гоженко Марина Миколаївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Розумна Маргарита Юріївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Шелегова Наталія Віталіївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Щукін Андрій Ігорович – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології

Кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Конюшевська Алла Анатолієвна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій, кандидат медичних наук

Вайзер Наталя Валеріївна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Мельник Оксана Олексіївна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Тимошина Ольга Віталіївна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Шарунова Марина Володимирівна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Шевченко Ірина Олександрівна – лаборант, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій

Кафедра психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології

Риткіс Іванна Сергіївна – доцент кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології, доктор наук

Кислицька Ілона Іванівна – асистент, кафедра психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології

Пієнко Олександр Сергійович – асистент, кафедра психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології

Кафедра реабілітаційної та спортивної медицини

Андріанова Наталя Віталіївна – асистент, кафедра реабілітаційної та спортивної медицини

Кононова Тетяна Ігорівна – асистент, кафедра реабілітаційної та спортивної медицини 

Кафедра стоматології №1

Онопрійчук Людмила Едуардівна – асистент, кафедра стоматології №1

Горлатий Єгор Олександрович – асистент, кафедра стоматології №1

Кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії

Пастернак Дмитро Вікторович – асистент, кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії

Кафедра урології

Криштопа Михайло Васильович – доцент кафедри урології, кандидат медичних наук

Ткаченко Сергій Васильович – доцент кафедри урології, кандидат медичних наук

Мєх Віктор Анатолійович – асистент, кафедра урології

Резніков Геннадій Дмитрович – асистент, кафедра урології

Слободянюк Єгор Миколайович – асистент, кафедра урології

Жмелюк Владислав Геннадійович – лаборант, кафедра урології

Кафедра фармації та фармакології

Вербецька Оксана Володимирівна – асистент, кафедра фармації та фармакології

Мандрик Оксана Володимирівна – асистент, кафедра фармації та фармакології

Кафедра фізіології та паталогіїчної фізіології

Тришньовський Анатолій Миколайович – доцент кафедри фізіології та паталогіїчної фізіології, кандидат медичних наук

Мірющенко Максим Вадимович – асистент, кафедра фізіології та паталогіїчної фізіології

Савицкий Михайло Михайлович – асистент, кафедра фізіології та паталогіїчної фізіології

Чуркіна Юлія Олегівна – асистент, кафедра фізіології та паталогіїчної фізіології

Хоббі Надія Башар – Нуршанівна – асистент, кафедра фізіології та паталогіїчної фізіології

       Деканат

Баришева Ліна Володимирівна – провідний фахівець деканату

Семівол Людмила Олександрівна – диспетчер деканату