Деканат
Розенко Олег Володимирович – декана 3-го медичного факультету, доцент кафедри хірургії, ендоскопії, отоларингології, реконструктивної хірургії та променевої діагностики, кандидат медичних наук
Петрушка Марія Анатоліївна – диспетчер деканату медичного факультету №3
Хохлова Олена Олександрівна – оператор комп’ютерного набору медичного факультету №3
Кафедра внутрішньої медицини №3
Пархоменко Тетяна Анатоліївна – завідувач кафедри внутрішньої медицини №3, доцент, кандидат медичних наук
Кузеванова Марія Владіленівна – доцент кафедри внутрішньої медицини №3, кандидат медичних наук
Акимова Любов Григорівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3, кандидат медичних наук
Кривонос Микола Юрійович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3, кандидат медичних наук
Артеменко Марина Пантеліївна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Севастьянова Надія Євгенівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Сільченко Микита Васильович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Ліхіна Юлія Василівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Малишев Владислав Вадимович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Мельник Світлана Володимирівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Малишева Маргарита Леонідовна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Пастернак Олександр Геннадійович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Стьопкіна Ольга Олександрівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Шестаков Володимир Ілліч – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Шувалова Віра Михайлівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Водоп’янов Володимир Анатолійович – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Деміденко Дарія Палівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Коссе Марія Юріївна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Фартушняк Надія Леонідівна – асистент, кафедра внутрішньої медицини №3
Рубцова Єлизавета Юріївна – лаборант, кафедра внутрішньої медицини №3
Кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3
Сидоренко Олена Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3
Пономарьова Ірина Семенівна – доктор історичних наук, професор, професор кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3
Мороз Оксана Анатоліївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3
Петренко Оксана Василівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3
Кожухова Галина Оревівна – старший викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін №3
Кислицький Іван Олександрович – лаборант, кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3
Жахов Микола Сергійович – лаборант, кафедра мовних та гуманітарних дисциплін №3
Кафедра фізичного виховання
Малахова Жанна Володимирівна – завідувач кафедри фізичного виховання, кандидат медичних наук
Якушевський Валентин Олександрович – викладач, кафедра фізичного виховання
Кафедра анатомії людини
Дубина Сергій Олександрович – завідувач кафедри анатомії людини, кандидат медичних наук
Азаренко Світлана Михайлівна – асистент, кафедра анатомії людини
Сайгаченко Олександр Олександрович – лаборант, кафедра анатомії людини
Калюжна Вікторія Вікторівна – лаборант, кафедра анатомії людини
Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Ковалік Борис Михайлович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Аганцев Артем Михайлович – асистент, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії
Кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії
Пастернак Дмитро Вікторович – зам. декана ФІПН, доцент, кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії, кандидат медичних наук
Полтавський Сергій Володимирович – асистент, кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії, кандидат медичних наук
Шульжинський Констянтин Олександрович – асистент, кафедра травматології, ортопедії та військово-польової хірургії, кандидат медичних наук
Філія кафедри акушерства та гінекології
Шелестова Лариса Петрівна – професор кафедри акушерства та гінекології, доктор наук
Бутіна Людмила Іванівна – доцент кафедри акушерства та гінекології, кандидат медичних наук
Ханча Федор Олександрович – асистент, кафедра акушерства та гінекології, кандидат медичних наук
Остроух Алла Леонідівна – асистент, кафедра акушерства та гінекології
Філія кафедри епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики
Гололобова Тетяна Станіславівна – асистент, кафедра епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики
Гребцова Валерія Сергіївна – асистент, кафедра епідеміології, інфекційних хвороб і лабораторної діагностики
Філія кафедри загальної та біологічної хімії
Богатирьова Олена Володимирівна – завідувач кафедри, доцент кафедри загальної та біологічної хімії, кандидат біологічних наук
Михайленко Валерія Валеріївна – старший викладач, кафедра загальної та біологічної хімії, кандидат технічних наук
Снігова Наталія Павлівна – лаборант, кафедра загальної та біологічної хімії
Філія кафедри медичної фізики та інформаційних технологій №1
Вотякова Марина Олександрівна – старший викладач, кафедра медичної фізики та інформаційних технологій №1
Філія кафедри мікробіології, вірусології та імунології
Боєва Світлана Станіславівна – доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології, кандидат медичних наук
Філія кафедри неврології та нейрохірургії
Cтрельченко Олена Сергіївна – кандидат медичних наук, асистент, кафедра неврології та нейрохірургії
Антонець Микола Сергійович – асистент, кафедра неврології та нейрохірургії
Некрасова Катерина Максимівна – лаборант, кафедра неврології та нейрохірургії
Філія кафедри онкології та радіології
Волошин Сергій Петрович – кандидат медичних наук, асистент, кафедра онкології та радіології
Псарас Геннадій Геннадійович – кандидат медичних наук, асистент, кафедра онкології та радіології
Гавриленко Тетяна Валеріївна – асистент, кафедра онкології та радіології
Дудоровська Ганна Сергіївна – асистент, кафедра онкології та радіології
Саєнко Владислав Ігорович – асистент, кафедра онкології та радіології
Калініна Олена Вікторівна – асистент, кафедра онкології та радіології
Філія кафедри радіології
Савченко Олена Олександрівна – завідувач кафедри радіології, професор, доктор медичних наук
Конькова Марина Володимирівна – професор кафедри радіології, доктор медичних наук
Волошина Олена Володимирівна – асистент, кафедра радіології
Айтул Олександра Ігорівна – асистент, кафедра радіології
Нужна Оксана Вікторівна – асистент, кафедра радіології
Спесива Олена Віталіївна – асистент, кафедра радіології
Філія кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни
Вовк Світлана Михайлівна – професор кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни, доктор наук з державного упрвління
Соколова Ірина Володимирівна – професор кафедри організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни, доктор наук
Мікрюкова Наталья Генадіївна – старший викладач, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни
Ващенко Валерія Вадимівна – старший викладач, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни
Долматова Ольга Володимирова – лаборант, кафедра організації вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієни
Філія кафедри патологічної анатомії, судової медицини та гістології
Гоженко Марина Миколаївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології
Шелегова Наталія Віталіївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології
Розумна Маргарита Юріївна – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології
Щукін Андрій Ігорович – асистент, кафедра патоморфології, судової медицини та гістології
Філія кафедри педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Конюшевська Алла Анатоліївна – доцент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій, кандидат медичних наук
Мельник Оксана Олексіївна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Тимошина Ольга Віталіївна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Мицик Юлія Ігорівна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Бохолдін Юрій Олександрович – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Башкатова Наталія Михайлівна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Таран Ірина Дмитрівна – асистент, кафедра педіатрії, неонаталогії та дитячих інфекцій
Філія кафедри психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології
Кислицька Ілона Іванівна – асистент, кафедра психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології
Ревко Аліна Сергіївна – асистент, кафедра психіатрії, психотерапії, наркології та медичної психології
Філія кафедри реабілітаційної та спортивної медицини
Андріанова Наталя Віталіївна – асистент, кафедра реабілітаційної та спортивної медицини
Гордієнко Дмитро В`ячеславович – асистент, кафедра реабілітаційної та спортивної медицини
Філія кафедри стоматології №1
Авдусенко Лариса Олександрівна – доцент, кафедра стоматології №1, кандидат медичних наук
Алейнікова Катерина Анатоліївна – асистент, кафедра стоматології №1
Голік Олег Олександрович – асистент, кафедра стоматології №1
Горлатий Єгор Олександрович – асистент, кафедра стоматології №1
Демченко Костянтин Ігорович – асистент, кафедра стоматології №1
Онопрійчук Людмила Едуардівна – асистент, кафедра стоматології №1
Малькова Ольга Євгеніївна – асистент, кафедра стоматології №1
Туманова Катерина Михайлівна – асистент, кафедра стоматології №1
Філія кафедри стоматології №2
Іщенко Павел Васильович – доцент, кафедра стоматології №2, доктор медичних наук
Авдусенко Марія Володимирівна – асистент, кафедра стоматології №2
Філія кафедри урології
Ткаченко Сергій Васильович – доцент кафедри урології, кандидат медичних наук
Слободянюк Єгор Миколайович – доцент, кафедра урології, кандидат медичних наук
Мєх Віктор Анатолійович – асистент, кафедра урології, кандидат медичних наук
Кальченко Сергій Віталійович – лаборант, кафедра урології
Філія кафедри фармації та фармакології
Мандрик Оксана Володимирівна – асистент, кафедра фармації та фармакології
Братишко Наталя Анатоліївна – асистент, кафедра фармації та фармакології
Карпенко Ксенія Миколаївна – асистент, кафедра фармації та фармакології
Козлова Інна Ігорівна – асистент, кафедра фармації та фармакології
Філія кафедри фізіології та патологіїчної фізіології
Тришньовський Анатолій Миколайович – доцент кафедри фізіології та патологіїчної фізіології, кандидат медичних наук
Мірющенко Максим Вадимович – асистент, кафедра фізіології та патологіїчної фізіології
Лихович Віктор Михайлович – асистент, кафедра фізіології та патологіїчної фізіології
Чайка Анна Олександрівна – асистент, кафедра мікробіології, вірусології та імунології
Філія кафедри хірургічних дисциплін №1
Розенко Олег Володимирович – доцент кафедри хірургічних дисциплін №1, кандидат медичних наук
Байрак Дмитро Михайлович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1, кандидат медичних наук
Антонов Дмитро Анатолійович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Гончаров Юрій Вікторович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Орешко Олена Геннадіївна – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Сорокін Андрій Михайлович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Сорокін Михайло Миколайович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Жмелюк Владислав Геннадійович – асистент, кафедра хірургічних дисциплін №1
Філія кафедри загальної та дитячої хірургії
Рибалка Сергій Геннадійович – асистент, кафедра загальної та дитячої хірургії