Всесвітній день вишиванки

Свято національного українського одягу відзначається щорічно в третій четвер травня. У 2018 році День вишиванки потрапляє на 17 травня. Ходи у вишиванках з 17 по 19 травня пройдуть у багатьох містах країни. В Маріуполі Парад вишиванок відбувся 17 травня.

Наш університет не став винятком і також долучився до цієї акції. Студенти та викладачі ДНМУ медичного факультету № 3 та міжнародного медичного факультету вдягли свої вишиванки ще вранці, а після навчання прийняли участь у міській «ході», що стартувала від Центрального РАЦСУ до Міського саду. По закінченню  «Параду вишиванок» студенти-медики прийняли участь у квесті до Дня вишиванки, який проходив у Міському саду м. Маріуполя. На території парку була організована виставка рушників і прядок, а також виступи дитячих колективів. Наші студенти відзначились виконанням українських пісень та отримали подарунки.

Дякуємо всім, хто  одягнув вишиванку цього дня.