День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Зазвичай батьки вітають своїх дітей, проте більш за все потребують уваги, ті, хто позбавлений любові та родинного піклування.

01 червня працівники та студенти ДНМУ медичного факультету №3 та міжнародного медичного факультету відвідали Комунальний заклад “маріупольський дитячий будинок змішаного типу “центр опіки” для дітей дошкільного та шкільного віку маріупольської міської ради донецької області”. В цей день «центр опіки» відзначав подвійне свято: День народження (20-ти річчя) та День захисту дітей. Вихованці закладу підготували для гостей цікавий та захопливий концерт. Дуже вразили різноманітні, яскраві костюми та концертні номери вихованців, гості наче потрапили у чарівну казку. Більш за все студентам медикам сподобалась невеличка виставка-ярмарка, яку підготували вихованці центру перед початком концертної програмами. Кожний бажаючий міг придбати солодку випічку, мотанки, вишивки, декоративні прикраси для дому та обереги.

У гості студенти-медики прийшли не з порожніми руками: подарували дітям іграшки та розвиваючі ігри, аби підняти настрій і винагородити їх за старання та гостинність.

Дякуємо усім, хто прийняв участь в цій благодійній акції.