Посвята у студенти

1 вересня 2018 року пройшла урочиста посвята у студенти 3-го медичного факультету Донецького національного медичного університету. У житті університета це завжди велика подія, завдяки якій двері вишу відкриваються для нових першокурсників, які встали на шлях отримання найгуманнішої у світі професії і постійно пам’ятатимуть про обов’язок студента – медика та про велику відповідальність перед народом України.
В урочистій церемонії посвяти у студенти Донецького національного медичного університету брали участь:
Ректор нашого університету – заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України, доктор медичних наук, професор Петро Геннадійович Кондратенко
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради – Сухова Ксенія Костянтинівна
Начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради – Макарова Світлана Гарібальдівна
Голова Центральної районної адміністрації міської ради – Петров Володимир Владиславович
Декан медичного факультету № 3 – кандидат медичних наук Розенко Олег Володимирович.
Студентом першого курсу та усіма першокурсниками була промовлена Урочиста обіцянка студента, після якої настає найурочистіший момент – ректор пропоную одягти першокурсникам символ людяності та моральної чистоти – білий халат.
Також, з великим задоволенням новоспечених студентів привітали танцювальними та співочими виступами, студенти 2го курсу медичного та стоматологічного факультету.
На завершення, Петром Геннадійовичем, першокурсникам була вручена символічна залікова книжка з надією на відмінне навчання.
Щиро вітаємо студентів та викладачів із початком нового навчального року з побажаннями здоров’я та успіхів у майбутньому навчанні та праці!