Міжнародний день чистих берегів

15 вересня 2018р. студенти медичного факультету №3 Донецького національного медичного університету долучились до проведення екологічної акції “Міжнародний день чистих берегів” (International Clean Beach Day).

Усі небайдужі до екологічного стану узбережжя Азовського моря, рушили прибирати від сміття зону відпочинку на Центральному пляжі Маріуполя.

Міжнародний день чистих берегів проводиться по всьому світу за підтримки Європейського Союзу та міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня. Ця акція проводиться на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Студенти Донецького національно медичного університету передають цю естафету усім ініціативним та небайдужим до свого міста маріупольцям.