Зустріч із членами самоврядування вищих навчальних закладів Маріуполя

Невід’ємною частиною кожного університету є самоврядування студентів, де кожен бажаючий взяти участь у житті вишу може проявити себе та свої організаційні здібності. Тож сьогодні, 17 вересня у головному корпусі медичного факультету №3 Донецького національного медичного університету відбулась зустріч із членами самоврядування вищих навчальних закладів Маріуполя.

Зустріч почалась із знайомства студентів ДНМУ з представниками самоврядування МГУ.

На цих зборах обговорювались майбутні плани та можливості створити спільний проект із іншими університетами та громадськими організаціями.

Студенти МГУ розповідали про перспективи та великі можливості будучи частиною самоврядування. Члени самоврядування МГУ поділилися своїм досвідом роботи у самоврядуванні і дали декілька порад у розвитку цього напряму.