Спортивно-патріотичне змагання “Козацькому Роду нема переводу”

16 жовтня 2018 року на базі ДНМУ медичного факультету № 3 м. Маріуполь кафедрою фізичного виховання (Малаховою Ж.В. та Якушевским В.О.) було організовано і проведено спортивно-патріотичне змагання “Козацькому Роду нема переводу”, присвячене Дню Захисника України, Дню Українського Козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. У спортивних змаганнях взяли участь юнаки першого та другого курсу медичного факультету №3, які проявили свою міць, спритність, кмітливість та демонстрували глядачам волю до перемоги.
Усі спортивні конкурси і завдання були спрямовані на те, щоб наші козаки продемонстрували свій сильний характер і найкращі фізичні якості.
І в день Захисника України та Українського Козацтва юнаки не підвели! На дуже високому емоційному рівні пройшли змагання по згинанню і розгинанню рук в упорі лежачи, нахилу тулуба з положення лежачи, в положення сидячи, стрибків в довжину з місця, кидку “набивного” м’яча на дальність!
Серед одинадцяти студентів медичного факультету № 3, які продемонстрували свій сильний характер і найкращі фізичні здібності у змаганнях, було обрано трьох переможців. Перше місце посів студент 201 групи, спеціальності «Медицина» – Кащеев Євген, друге місце отримав студент 202 групи, спеціальності «Медицина» – Еременко Артем, а третє місце дісталось студенту другого курсу, спеціальності «Стоматологія» – Серебрякову Яніславу.
Понад 445 учасників (студенти ДНМУ, вихованці дитячих клубів і центрів, танцювальні і вокальні колективи МЦПРЗМ міста Маріуполя, військовослужбовці та батьки) прийшли привітати та підтримати студентів ДНМУ у змаганнях. По завершенню патріотичного свята військовослужбовці нагородили студентів-переможців почесними грамотами.