Дебют першокурсника медичного факультету №3

Кожен рік повинен починатися з чогось нового. Навчальний рік в ДНМУ –  не виняток. І ось, першого листопада першокурсники медичного факультету № 3 представили свій Дебют.

Урочистий захід відбувся у Палаці культури “Молодіжний” на який завітали викладачі, студенти ДНМУ та їх батьки. В цьому році було надзвичайно багато талановитих студентів, тому номери були цікаві та різноманітні.

На думку декана медичного факультету № 3 ДНМУ, Розенко Олега Володимировича, дебют пройшов на славу. Він висловив своє захоплення обдарованістю учасників та надію, що, незважаючи на всі труднощі, які чекають на студентів попереду, вони зможуть й надалі продовжувати традиції ДНМУ та збагачувати суспільне життя університету.

Дебют першокурсника спеціальності «Медицина» відкрила 101 група з кумедною сценкою та чарівним вальсом. Як талановито вони привернули увагу аудиторії, перетворивши сміх на захоплення подиху! Естафету перейняла п’ятірка дівчат зі 104 групи. Своїм звабливим танком вони надійно прикували погляд сильної половини глядачів. Але наступний номер зрівняв рахунок. Надзвичайний виступ старости потоку, Гавро Дмитра, представника 103 групи, змусив уже дівочі серця битися швидше. Хлопець взяв за основу виступи Майкла Джексона, створивши дуже яскравий та автентичний танок, що завоював приз глядацьких симпатій, припавши до смаку як студентам, так і викладачам. Помітно виділився на загальному тлі талантів ДНМУ – дует першокурсниць, спеціальності «Стоматологія». Голоси юних сирен заполонили розум людей, а звуки гітари доповнили ці чари. Потім прийшла черга 102 групи з сучасним флешмобом. Енергійний хіп-хоп збадьорив аудиторію, розвіявши ліричний настрій аудиторії. Відмінне почуття гумору проявила університетська команда КВК (у складі 201-202 груп молодших спеціалістів, спеціальності «Медицина»), показавши повчальну гумореску з життя студентів-медиків. Чоловічій частині аудиторії знов пощастило, бо наступним був східний танець від студентки 103 групи. Дівчина вміло продемонструвала високий рівень володіння цим мистецтвом. Завершився дебют другою гуморескою у виконанні двох груп: 202 молодших спеціалістів та 103, спеціальності «Медицина». В ній мова йшла про складне життя лікарів швидкої допомоги. Але й на цей раз не обійшлося без повчального змісту. Молодші спеціалісти приклали всі зусилля, щоб переконати студентів старанно ставитися до навчання.

Дебютом залишилися задоволені як викладачі, так і самі студенти. Останні щиро обіцяють, що не зупиняються на цьому, а будуть й надалі брати активну участь у житті університету.