Хелловін

Хелловін… Сучасне свято, коріння якого проростає з темних часів язичництва. За легендою, напередодні дня всіх святих нечиста сила отримує можливість розгулювати по землі. А звичайні люди повинні маскуватися, щоб не опинитися в її лапах. Це свято найбільш розповсюджене в англомовних країнах, але вже в XX столітті отримало велику популярність в усьому світі. Деякий час потому воно прийшло й на Україну.

В цьому році 02.11.2018 р. масштабне святкування пройшло й у нашому місті. Маріупольські вищі навчальні заклади, серед яких був і ДНМУ, взяли участь у Параді Нечисті.

Парад пройшов від Будинку Зв’язку до Драмтеатру та викликав справжній ажіотаж як у глядачів, так і у випадкових перехожих. Життєрадісні студенти натхненно зобразили з себе справжнісіньку нечисту силу. Ефект посили яскраві костюми, деякі з яких викликали сміх, а деякі – крик від несподіванки. Тематика образів була дуже різноманітна. Від лоа – духів з класичної релігії вуду до більш сучасних персонажів: лорда ситха з “Зоряних війн”, персонажа Санса з відеогри в жанрі хоррор “Undertale”. Але були й більш звичні відьми, вампіри та зомбі.

Дійшовши до кінця маршруту, команда нашого вишу взяла участь у конкурсі флешмобів, де посіла третє місце. Наприкінці відбувся загальний флешмоб під керівництвом Дмитра Гавра – старости потоку першого курсу, спеціальності «Медицина» медичного факультету № 3 ДНМУ. Глядачі були в захваті від інтерактивності танка, та з радістю долучилися до нього.

Після основної частини всі бажаючі могли взяти участь у квесті, де їх очікувала велика кількість цікавих завдань та неочікуваних сюрпризів. Знайти ведучого, усією командою розробити асоціативні ланцюжки на хелловінську тематику та навіть самим скласти магічні заклинання!

Нагородження проходило в Evo Game Club. Команда ДНМУ здобула перемогу, отримавши сертифікати на 1000 гривень для комп’ютерної школи, сертифікати на 1 годину безкоштовної гри в Evo та інші призи. Також, у клубі відбувся конкурс на найкращий костюм. Бідолашним суддям довелося прикласти багато зусиль, щоби визначити переможця!

Велика кількість призів очікувала всіх учасників. А ті, хто взяв участь у квесті, отримали право на безкоштовну вечірку в Evo Game Club.

Хоч це й було новим досвідом для нашого міста, студенти залишилися задоволені  святом. Надійшло багато пропозицій закріпити традицію та провести подібні заходи в наступному році. Найбільший відгук викликали можливість для всіх бажаючих брати участь як у загальному флешмобі, так і у квесті, та велика кількість призів, завдяки яким ніхто не пішов незадоволеним. Захід вийшов яскравим і дуже веселим та зацікавив велику кількість людей.