Регіональний форум кар’єри

У ДК «Молодіжному» 20 листопада відбувся Регіональний форум кар’єри організований Маріупольським міським центром зайнятості. У ньому взяли участь усі вищі та середні навчальні заклади міста. Ярмарок організували для школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, щоб допомогти їм з вибором подальшого місця навчання. Студенти ДНМУ теж представляли нашу alma mater.

Зайшовши у ДК, школярі, у першу чергу, бачили столи, де навчальні заклади розміщували брошурки, плакати та, загалом, основну інформацію про себе. Тут кожен бажаючий міг задати питання представникам закладів. За столом ДНМУ можна було отримати брошурки з актуальною та основною інформацією, крім того,  ми показували відео про наш університет на ноутбуці протягом всього заходу, щоб школярі могли трохи познайомитися з ДНМУ.

Піднявшись на другий поверх, учні шкіл потрапляли до більш невимушеної атмосфери, адже тут навчальні заклади показували майстер класи – намагались зацікавити максимально велику кількість людей. Студенти ДНМУ займались вимірюванням тиску, аускультацією, також була організована цікава фотосесія зі скелетом та черепом кафедри анатомії, а бажаючі могли надягти медичний халат і сфотографуватися у вигляді  лікаря. А бажаючих було багато. При чому не тільки серед школярів. Студенти з інших навчальних закладів часто підходили до нашого майстер – класу і з радістю брали участь.

Загалом, ярмарок пройшов надзвичайно продуктивно і, на нашу думку, спонукав багатьох школярів задуматися про втуп до Донецького Національного Медичного Університету.