Students Challenge

Студенти Донецького Національного Медичного Університету завжди славилися своїми досягненнями у різних сферах: науковій та волонтерській, славилися своїм почуттям гумору. Тому студенти прийняли участь в міській акції «Students Challenge”: «Брейн-ринг», «КВК» серед ВНЗ міста Маріуполя.

Так, 15.11.18 ми мали змогу спостерігати за тим, як наші студенти доводили свої здібності у інтелектуальній боротьбі з «Брейн-рингу». У ньому приймала участь наша команда «Вітаміни» y чолі з капітаном команди Мостовою Наталією (студенткою 3 курсу, спеціальності «Медицина МС»),  супротивниками яких були команди таких університетів нашого міста як ПДТУ, МДУ, АМІ ОНМА, ДонГУУ, та ДонДУУ. Найерудованіші студенти показували свої здатності за допомогою конкурсів, які повинні були на сто відсотків показати потенціал розумників. Але, як би не було важко, наша команда  змогла це подолати, зайнявши почесне перше місце.

Але на цьому досягнення наших студентів не завершилися. Довівши, що вони найрозумніші, майбутні лікарі попрямували  показувати, що вони вміють жартувати. 17.11.18 команда КВК під керівництвом Саніної Вікторії (студентки 2 курсу, спеціальності «Медицина МС»), завдяки своєму прекрасному почуттю гумора та максимально організованій роботі, команда «Трисомія по 202»  отримала призове третє місце серед інших університетів Маріуполя.

Ми маємо пишатися нашими  студентами, які, приймаючи участь у діяльності університету та міста. Під час міської акції «Students Challenge” студенти-медики довели, що в ДНМУ навчаються найрозумніші, найвеселіші та найкмітливіші люди.