Шлях до перемоги «Кращий студент України»

По всій країні пройшов перший, вишівський етап Всеукраїнської конкурсної програми “Кращий студент України”. Кожна студентська рада отримала можливість продемонструвати свій талант і креативність у 10 номінаціях: кращий студент України (комплексна характеристика), кращий студент-аналітик, кращий студент-громадський діяч, кращий студент-дизайнер, кращий студент-медійник, кращий студент-науковець, кращий студент-програміст, кращий студент-спортсмен, кращий студент-підприємець та кращий студент-профспілковий активіст.

У конкурсі для студентів взяли участь усі виші м. Маріуполя, наш університет не був винятком.

Підготовка була довгою. Після реєстрації на сайті Студреспубліка, усі претенденти підготували документи, підтверджуючі їх досягнення в обраній галузі. Від нашого медичного факультету № 3 ДНМУ взяли участь 6 студентів, спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія»: Ярошенко Катерина, Ульяницька Яна, Трушкіна Ксенія, Саніна Вікторія, Агеєв Ілля, Кривцова Катерина. Результати виявились гарними: наша альма-матер посіла два призових місця! На цей раз виділились студентки 202 групи, спеціальності «Медицина МС», отримавши призові місця. Ярошенко Катерина стала найкращою студенткою-спортсменом, завдяки великій кількості нагород та активній спортивній діяльності. А Саніна Вікторія, енергійна голова Інформаційного сектору та староста свого потоку, була визнана найкращим студентом України за комплексною характеристикою.

Нагородження проходило в Evo Game Club. Всі учасники отримали грамоти й невеликий подарунок у вигляді комплекту значків та браслетів. Після нагородження було проведено Networking. Переможці та учасники знайомилися між собою, обговорювали способи покращення своїх результатів і планували майбутні досягнення.

Обидві переможці візьмуть участь у регіональному етапі, й продовжать боротьбу за звання кращого студента.

Бажаємо успіхів нашим студентам на подальших етапах Всеукраїнського конкурсу!