Чергова маленька, але перемога!

27 листопада з ініціативи викладача кафедри фізичного виховання Якушевського Валентина Олександровича на базі спортивного комплекса ПДТУ студенти медичного факультету № 3 ДНМУ прийняли участь у обласних змаганням з волейболу серед студентів м. Маріуполя. Змагання було організоване Донецьким обласним фізкультурно-спортивним товариством «Спартак». Збірну команду ДНМУ з волейболу представили студентки другого та першого курсу, спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія». Наші дівчата продемонструвала велику жагу до перемоги та зайняли почесне призове третє місце серед ВНЗ м. Маріуполя. Всі учасниці змагань показали свою чарівність, гнучкість, впертість і продемонстрували неабияке бажання бути найкращими. По завершенню, за підсумками змагань, команди, які зайняли призові місця, були нагороджені кубками та грамотами.

Поздоровляємо наших дівчат з успішним дебютом та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!