Тепло сердець

Є речі, які по-справжньому дуже важливі, але не всі можуть це зрозуміти. Так, ніякі подарунки не замінять сиротам батьківського піклування та уваги. Саме останню вирішили подарувати дітлахам студенти нашого вишу. 1 грудня вони відвідали дитячий будинок «Сонечко» м. Маріуполя з доброчинною акцією “Солодка посмішка”.

Акцію організував Волонтерський сектор медичного факультету № 3 ДНМУ. В групу відвідувачів увійшли: голова сектору – Чорнобривець Сергій, та чотири його помічники студенти 1-2 курсу: Коновалов Олександр, Бейляров Рафаель, Халілов Данило та Хамбур Віталій спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія».

Захід проходив під керівництвом головного лікаря дитбудинку, Лебедевої Олени Вініаміновни. Її маленькі підопічні підготували для волонтерів невеликий концерт. Особливо студентів вразили їх танцювальні номери.

Після виступу відвідувачі гарно провели час з сиротами, влаштовуючи різноманітні ігри, збираючи пазли та малюючи картини у стилі абстракціонизму на замовлення дітлахів.

Дбаючи про добрий настрій малюків, волонтери принесли не звичайну матеріальну допомогу, а речі, які зможуть розважити мешканців дитбудинку: розмальовки з їх улюбленими героями, альбоми для малювання, кольорові олівці, мильні бульбашки, цікаві казки та яскраві пазли. А ще велику кількість смачних та корисних фруктів, які мали великий успіх серед дітлахів.

Ця акція мала сильний вплив не тільки на сиріт, але й на наших студентів, які передивилися свої цінності та по-новому поглянули на деякі речі.

Давайте робити добрі справи разом!