Презентація ДНМУ

Рано чи пізно, перед учнями постає питання їхнього професійного вибору. Проте, аби зробити цей вибір,  кожному учню потрібно знати детальну інформацію про ту, чи іншу професію.

Так, з 06 по 12 грудня Донецький національний медичний університет завітав до чотирьох опорних шкіл Лівобережного, Центрального, Приморського та Кальміуського районів м. Маріуполя (ЗОШ №10, № 52, № 4, № 26) та провів презентацію про ДНМУ для учнів десятих та одинадцятих класів (близько 700 школярів). Під час презентації було зазначено, що медичний факультет № 3 ДНМУ знаходиться м. Маріуполь, зі спеціальностями: «Медицина», «Стоматологія», «Фармація» та «Педіатрія». До майбутніх абітурієнтів звернулись декан медичного факультету №3, доцент, к.мед.н. Розенко Олег Володимирович, провідний фахівець навчального відділу Бровкіна Любов Олександрівна, завідувач кафедрою медичної біології, д.біол.н. Федотов Олег Валерійович та студентський актив ДНМУ.

Захід розпочав Олег Володимирович, який представив Донецький національний медичний університет, розповідаючи про історію розвитку  та перспективи університету, про всі переваги  вибору професії лікаря, про те, що професійний вибір повинен відповідати здібностям, нахилам та інтересам майбутніх абітурієнтів. Також він розповів про новітні методи навчання, які втілює професорсько-викладацький склад ДНМУ. Декан медичного факультету № 3 поділився досягненнями студентів-медиків та викладачів в межах університету та закордоном.

Любов Олександрівна  розповіла  учням про нові правила прийому до нашого ВНЗ. У 2019 роцi для конкурсного вiдбору ociб, якi на основі повної загальної середньої освiти вступають до ДНМУ для здобуття освiтньо-квалiфiкацiйного рiвня магiстра медичного та фармацевтичного спрямувань, зараховуються бали сертифiкатiв зовнiшнього незалежного оцiнювання 2017, 2018 та 2019 р. або результати вступних іспитів. За більш детальною інформацією учні можуть звернутись до сайту університету, у розділ «Абітурієнту»: http://dnmu.edu.ua/

По завершенню, Олег Валерійович показав школярам, що медицина не стоїть на місці та ознайомив їх з останніми відкриттями у цій сфері. Він підготував презентацію про новітні досягнення в медицині, учні були в захваті від побаченого. Після  офіційної частини студентський актив розповів про студентське життя на факультеті та показав відеоролик про те, як навчаються та проводять свій вільний час студенти-медики.