Важкі змагання

Спорт – це постійна напруга, випробування на силу тіла й духу. Але є особливо важкі його види. Такі, як пауерліфтинг – силове триборство, що включає присідання зі штангою на плечах, піднімання штанги лежачи і відрив штанги від помосту. Суть цього спорту полягає в подоланні опору максимально важкої для спортсмена ваги. Свій поріг змогла переступити студентка другого курсу медичного факультету № 3 ДНМУ –  Пініонж Катерина, спеціальності «Медицина МС».

За свою спортивну кар’єру вона вже отримала багато титулів: КМС, Чемпіонка України 2017, 2018, призер України, Член юніорської збірної, учасниця Чемпіонатів світу та Європи.

Змагання, в яких вона перемогла, були відбірковими до збірної України на Чемпіонат Європи 2019, що буде проходити в Чехії, у місті Плзень.

Представники Інформаційного сектору медичного факультету № 3 взяли у чемпіонки інтерв’ю.

“Змагання були досить важкими. Боролася  за місце з дівчинкою з Тернополя. Хоча я перемогла на чемпіонаті, та потрапила до збірної, нажаль, бажаний титул Майстра спорту не отримала. Проте, я не збираюсь зупинятися. Наступного разу я досягну своєї мети”. – Поділилася враженнями щодо чемпіонату Катерина.

Тренування протягом всього її спортивного шляху проходили під керівництвом Ніколюкіна Степана Вікторовича. Тренер зустрів майбутню чемпіонку коли вона була ще школяркою.  Він же й запропонував їй займатися пауерліфтингом.

Зараз найближчою метою Катерини Пініонж є перемога на Чемпіонаті Європи. Побажаємо успіху студентці нашого вишу!