Літературний вечір

Література і музика є невід’ємною частиною нашого життя. Тому молодь м. Маріуполя стала все частіше і частіше проводити літературні вечори, де можна почути твори власного виконання і вже знайомих усім авторів. Так, 8 грудня завдяки соціальним мережам були зібрані однодумці, які на базі готелю «Континенталь», влаштували сейшен. Учасники сказали, що в день пам’яті Джона Леннона вони хочуть підтримати ідеї, які сповідував знаменитий музикант, а саме: любов, прагнення до миру і моральні ідеалам.

Присутні молоді люди весело проводили час, виконуючи улюблені кавери відомих виконавців, пісні і читаючи саої власні вірші. Серед цих людей була і студентка другого курсу Донецького національного медичного університету Яна Ульяницька. Не зважаючи на юний вік поетеси, її романтичні вірші молодої торкнулися до душі кожного, хто прийшов туди. Майбутня лікар показала всім, що не зважаючи на труднощі навчання в медичному університеті, КОЖЕН може знайти час та зробити щось хороше у цьому світі. Глядачі аплодували не тільки її таланту, а ще й щирості і любові, які вона вклала в свої вірші.

У заході взяли участь як початківці групи, такі як «Bequest», так і більш досвідчені виконавці – дует «Danyа and Luba», DJ Alex Du b. Захват глядачів викликали номери групи SunScream, до складу якої входять Микита Леонтьєв, Іван Степанищев, Ігор Федоров.

Учасниці групи «Bbequest» Даша Нестеренко, Саша Устинова, Ліза Малюк і Ділячи Кубай розповіли, що їх пов’язує багаторічна дружба і спільна творчість. Дівчата планують не лише виконувати кавери популярних музикантів, а також складати власні композиції.

Назва колективу «Bequest» в перекладі означає «заповіт, спадщина».

«Джон Леннон заповідав нам мир, братерство, і ми хочемо продовжити його шлях, так як не всі люди ще зрозуміли, що жити в світі набагато прекрасніше, ніж сваритися і воювати», – підкреслили учасниці «Спадщини».

За словами організаторів, серія квартирників буде продовжена. В поточному році  відбудеться ще одна зустріч на спільному сейшені в «Континенталь».