Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні

На території Донецької області вже п’ятий рік поспіль йдуть воєнні дії. Залишаються снаряди та міни, що тихесенько лежать в землі та чекають свого часу.

Тож, з метою зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули, підвищення обізнаності молоді, формування навичок безпечної поведінки благодійною організацією «Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні» реалізує проект «Інформування про мінну небезпеку в Донецькій області».

Так, у грудні та січні 2018-2019 року для студентів медичного факультету № 3 ДНМУ було проведено сесію «Інформування про мінну небезпеку та небезпеку вибухонебезпечних пережитків війни». Представники швейцарського фонду з протимінної діяльності повідомили студентам-медикам про небезпечні боєприпаси, які зустрічаються в воєнному конфлікті, про потенційно-небезпечні місця і правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Семінар був настільки цікавий та інформативний, що наприкінці відбулась жвава дискусія між студентами та доповідачами. По завершенню студенти отримали буклети, в яких змогли більш детально познайомитись з видами боєприпасів та правилами поведінки, які були обговорені та представлені в відео-презентації.