Донорство «Ми з тобою однієї крові – ти і я!»

Коли замислюєшся про донорство крові, чомусь згадуються слова Мауглі з однойменного мультфільму: «Ми з тобою однієї крові – ти і я!». Ця фраза стала символом єднання і братерства абсолютно різних сутностей. Так само і люди стають кровними братами і сестрами, поділившись своєю кров’ю з іншими.

Волонтерський сектор медичного факультету № 3 ДНМУ з настанням нового семестру відновив свою роботу з ще більшою силою.

Сектор у цьому семестрі поповнився більш, ніж на 30 студентів, які вже зараз готові робити все, щоб їх університет процвітав ще сильніше і показати всім, що ми є кращими, – каже голова волонтерського сектору, студент ІІІ курсу, спеціальності «Медицина» –  Серветник Владислав.  Так як бажаючих працювати багато, ми вже зараз склали план майбутніх заходів і ведемо переговори для співпраці з медичними закладами. Як і в минулому семестрі ми насамперед запустили такі два напрямки, як донорство і відвідування дитячих будинків.

Так, 09 лютого Міська станція переливання крові радо прийняла молодих волонтерів та провела з ними інструктаж, пояснивши всі правила і можливі наслідки процедури донорства крові. Після бесіди, хлопцям та дівчатам зробили аналізи та обстеження у фахівців на наявність захворювань. Пройшовши всі ці нелегкі етапи настав час для головної процедури – самої здачі крові. Так як для багатьох це було першим досвідом, страх все-таки був присутній, але завдяки хорошим співробітникам станції, які з великою любов’ю до своєї справи і відкритим серцем намагаються робити цей світ кращим, він відступив.

Звичайно ж, не всі, хто хотів, змогли здати кров за медичними показниками, але всім відомо, що банк крові завжди потребує поповнення і чекає кожного бажаючого допомогти ближньому.