Серця в подарунок

Для Волонтерського сектору медичного факультету № 3 ДНМУ відвідування дитячого будинку “Сонечко” м. Маріуполя вже стало доброю традицією. Так, напередодні 14-го лютого до Дня Святого Валентина майбутні медики вирішили відвідати особливу групу сиріт –  дітлахів з затримкою психічного розвитку.

Незважаючи ні на що, кожна дитина має право хоч на крихти піклування та підтримки. Але є ті, хто зазвичай обділені навіть ними. Зважаючи на обставини, найбільшу увагу відвідувачі приділили звичайному спілкуванню. Малюки отримали можливість весело провести час зі старшими товаришами. Великий ажіотаж серед дівчаток-сиріт викликала можливість потренуватися у плетінні косичок. А послухати цікаві історії від волонтерів не відмовились й хлоп’ята.

Допитливі та енергійні дітлахи з великим ентузіазмом приміряли на себе формені жилети студентів-медиків та позували на камеру. А створення валентинок перетворилося на гру, у якій перемогла дружба.

Волонтерський сектор медичного факультету № 3 ДНМУ закликає студентів та викладачів приєднуватись до таких акцій, щоб дарувати тепло та увагу тим, кому вона життєво необхідна!