Міський науково-дослідний семінар

15 лютого на базі медичного факультету № 3 ДНМУ було проведено міський семінар «Експериментальний та дослідницький метод, як засіб розвитку пізнавальної активності вихованців еколого-освітньої програми «Зелений паросток» для вчителів загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя. Учасники семінару ознайомились з системою організації експериментальної та дослідницької роботи учнів в умовах позашкільної та позакласної освітньої діяльності.

Відкриття семінару почалось з привітання заступника декана медичного факультету №3 ДНМУ Бровкиної Любов Олександрівни, директора КЗ «МЦПР ММ» Балабан Людмили Володимирівни та депутата Маріупольської міської ради, координатора еколого-освітньої програми “Зелений паросток”, представника громадської спілки “Зелений центр Метінвест”Магери Сергія Васильовича.

Федотов Олег Валерійович, завідувач кафедрою медичної біології, к.біол.н. ДНМУ, підготував цікаву доповідь про науково-дослідницьку діяльність учнівської молоді через співпрацю з навчально-науковим комплексом ДНМУ. Наступним доповідачем була – Шакула Ольга Олександрівна, завідувач відділом природи Маріупольського краєзнавчого музею з доповіддю про роботу відділу природи Маріупольського краєзнавчого музею в системі розвитку здібностей обдарованої дитини та формування її як науковця. Завідувач лабораторією інноваційних технологій Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, Шатух Наталія Федорівна, повідомила учасникам семінару про головні аспекти організації експериментально – дослідницької роботи учнів в галузі природничих наук у позакласній та позашкільній діяльності освітніх заклад.

По завершенні заходу відбулась жвава дискусія між учасниками та доповідачами наукового семінару та обговорення планів, щодо участі студентів та учнів в міських грантах на покращення екологічної ситуації в м. Маріуполі.