Good morning party

13 лютого 2019 року кафедрою фізичного виховання, медичного факультету № 3 ДНМУ  (доцентом кафедри «Фізичного виховання» Малаховою Ж.В та викладачем кафедри Якушевським В.О.) було організовано і проведено фізкультурно-оздоровчий захід “Good morning party”, присвячене Дню Святого Валентина.

У заході взяли участь 8 команд першого та другого курсу, спеціальності «Медицина», з загальною кількістю – 64 учасника.

Основним завданням для команд студентів-медиків було вигадати та продемонструвати нестандартні, оригінальні, цікаві, оздоровчі вправи та рухи спрямовані на групи м’язів голови, шиї, рук, тулуба та ніг. З завданнями команди впоралися з честю і гідністю та отримали заряд бадьорості та енергії на весь весняний семестр.

Місця розподілились наступним чином:

8-місце – 103 група, 7-місце – 203 група, 6-місце – 102 група, 5 місце – 201 група,

4 місце – 202 група, 3 місце – 204 група, 2 місце – 104 група, 1 місце – 101 група.

У перервах між завданнями для всіх команд виступали вокальні та танцювальні колективи Міського центру позашкільної роботи за місцем проживання.

Кафедра фізичного виховання виражає подяку студентам, які взяли участь у заході, Адміністрації Міського центру позашкільної роботи за місцем проживання (директору Балабан Л.В.) за допомогу в проведенні свята.