Фонетичний конкурс з англійської мови

Ми всі знаємо, що англійська мова є практично невід’ємною частиною нашого життя. Можна сказати, що майже кожен з нас або вчив її, або вчить зараз. Знання англійської мови допомагає в поїздках закордон і в кар’єрному зростанні. Є одна можливість, яка допоможе вам побачити батьківщину англійської мови, а також дозволить вам оцінити ваші знання за допомогою компетентних фахівців. Я говорю про конкурси з англійської мови, взяти участь у яких, як мені здається, необхідно кожному, хто освоїв або освоює іноземну мову.

Ось наприклад саме такий конкурс відбувся у Донецькому національному медичному університеті 21.02.2019 року. У складі журі були викладачі кафедри мовних та гуманітарних дисциплін, медичного факультету № 3 ДНМУ (Петренко Оксана Василівна, Сидоренко Олена Миколаївна, Кожухова Галина Оревівна) та Серветник Владислав, студент 3 курсу, спеціальність «Медицина».

На фонетичний конкурс з англійської мови завітало чи багато студентів, а також їх групи підтримки.

На початку учасників зустріли ведучі, вони розповіли як усе буде проходити, звісно ж англійською мовою. І ось все розпочалося, учасникам запропонували прочитати скоромовки. Поки усі готувалися до завдання, нам заспівала студентка 101 гр., спеціальності «Стоматологія» – Соколовська Вікторія.

Скоромовки не були легкими, але майже усі учасники впоралися з цим завданням. Наступним етапом було виразне читання віршів, поем або власних творів. Усі учасники ретельно підготувались до цього. Судді з захопленням слухали учасників, деякі навіть підготували презентації для свого виступу, і повірте, це було дуже ефектне видовище.

І ось, коли всі завершили свої виступи, судді пішли радитися і обирати переможців. А у цей самий час студенти 2 курсу Яцишин Владислав та Дідик Дарина виступили з танцювальною композицією для всіх присутніх. До речі, після виступу, учасники, а також гості гуртом заспівали the Beatles “Let it be”.

І ось нарешті той самий момент, судді оголосили переможців, а саме:

1 місцеТемір Ольга ( 104 гр., спеціальність «Медицина»)

2 місцеРатушняк Олена (201 гр., спеціальність «Медицина»)

3 місцеСоколовська Вікторія (101 гр., спеціальність «Стоматологія») та Воробйова Ксенія (203 гр., спеціальність «Медицина»)

Їм урочисто вручили грамоти, привітали з перемогою і особливим подарунком для учасників конкурсу стала прекрасна гостя – Назаренко Наргіз, з танцем ” Кармен”.

Кафедра мовних та гуманітраних дисциплін № 3 дуже вдячна учасникам за участь у фонетичному конкурсі та з радістю запрошує студентів на наступні конкурси та змагання.