8 березня – прикраса весни

З чого починається весна? З першоцвітів на галявинах, з дзвінких крапель та, зрозуміло, з Міжнародного жіночого дня.
На честь якого ДНМУ була організована святкова вистава у вигляді модерної гуморески. Нашими студентами було представлено новий погляд на біблійні міфи, наприклад про створення ідеальної жінки або яблуко гріху, що було подаровано Еві з легкої руки Адама. На тлі костюмованої вистави було декілька танцювальних номерів: сольний рок-н-рол від Гавро Дмитра (студента 1 курсу, спеціальності «Медицина»), бадьорий народний танок – від танцювальної команди культмасу та звабливий номер – від її дівочої частини. Також свято було багатим на пісні – Єлизавета Телитченко (студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина») виступила з піснею «Сонце в тобі», а Ірина Хоменко (студентка 3 курсу, спеціальності «Медицина») виконала «Maybe I, maybe you». Завершила концерт Марія Лобода (студентка 2 курсу, спеціальності «Стоматологія») з тематичною піснею «Починається весна». Відзначилася у виставі і команда КВН. П’ятеро хлопців просто звірвали шквал позитивних емоцій у залі!
На завершення заходу, декан медичного факультету № 3 – Розенко Олег Володимирович, подякував студентів за такий захід та привітав зі святом жіночу частину студентського та викладацького складу ДНМУ.
За словами культурно-масового сектору цей захід став для них принципово новим та дуже цікавим досвідом. Тож, побажаємо їм подальшого розвитку, а нашим жіночним квіткам – завжди залишатися у самому розквіті!