Cпортивно-розважальне свято “А ну-ка дівчата”

6 березня 2019 року з ініціативи кафедри фізичного виховання медичного факультету № 3 ДНМУ, викладачем Якушевським Валентином Олександровичем, було організовано і проведено спортивно-розважальне свято “А ну-ка дівчата”, присвячене – міжнародному жіночому дню 8 березня!
У святі взяли участь збірні дівчат першого і другого курсів медичного факультету № 3. За сценарієм свята команди повинні прожити один день з життя жінки-матері.
Змагання-конкурс почався (з трелі будильника) з підйому дітей в дитячий садок. У наступному етапі завдання стояло швидко і правильно одягнути дітей перед виходом в дитячий сад. У третьому конкурсі дівчатам потрібно було не тільки швидко відвести найменших дітей в садок, а й проявити якості водіння дитячої коляски в умовах міських вулиць та доріг. Ну а коли всі діти віддані в руки дбайливих вихователів. Мама може провести прибирання в дитячій кімнаті. Обидві команди дівчат впоралися з цим завданням швидко і якісно. Чергове завдання для мам пробігти по магазинах і купити продуктів для приготування смачних страв. Ось і добре! Всі продукти закуплені, можна приготувати дуже смачний Український борщ і суп із галушками. Команді дівчат першого курсу – суп, а команді другого курсу – борщ. Краще і смачніше зварили борщ дівчата другого курсу. Обід готовий! Можна і влаштувати велике прання. З цим завданням майбутні господині впоралися швидко і правильно. Вболівальники в залі оцінили виконання конкурсу на “відмінно”. А останній конкурс був настільки емоційним, що в допомогу командам дівчат, вболівальники готові були покинути свої місця на трибунах і кинутися допомагати одній та іншій команді! У перетягуванні каната перемогу здобула команда – першого курсу!!!
У перервах між конкурсними завданнями для студентів, гостей спортивного свята виступали вокальні та танцювальні колективи Міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання (директор Балабан Л.В.): колектив сучасної хореографії “Грація” (кер. Пікуза О.А.), хореографічний колектив “Барви” (кер. Золотухіна Н.В.), вокальний колектив “Домисолька” (кер. Шапаренко С.), волейбольна команда “Левиці-2004” (тренер Якушевський В.О.)
Величезна подяка адміністрації міського центру позашкільної роботи за місцем мешкання за надану допомогу в організації та проведенніі спортивного свята.