“Місто – нашими руками”

Корпоративно-соціальна програма “Місто – нашими руками” реалізується групою Метінвест з 2011 року. Мета програми – розвиток соціальної активності місцевого населення, підтримка актуальних проектів, спрямованих на підвищення якості життя в містах присутності компанії.

Програма охоплює проведення конкурсу і подальше фінансування інноваційних та оригінальних проектів, підготовлених некомерційними організаціями, муніципальними установами і безпосередньо місцевими жителями. Ініціативні групи або організації повинні самостійно формулювати проблемні питання, доводити їх актуальність для міста і пропонувати шляхи вирішення.

Важливим етапом реалізації є навчання учасників програми соціального проектування, підготовці заявок, проектної документації і т.д.

Так, 14 березня на базі медичного факультету № 3 ДНМУ було проведено такий міський семінар “Місто – нашими руками” для студентського активу ДНМУ. Учасники семінару ознайомились з системою організації проектної роботи для покращення рівня життя у м. Маріуполь.

Відкриття семінару почалось з привітання декана медичного факультету №3 ДНМУ Розенко Олега Володимировича. Представник громадської спілки “Зелений центр Метінвест” – Магера Сергій Васильович підготував цікаву доповідь та відео ролик, як саме студенти та викладачі ДНМУ можуть приймати участь в грантах та пропонувати свої проекти для покращення життя у місті.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Метінвест: http://kso.metinvestholding.com/ru-ru/city/grants/gorod-nashimi-rukami-grants, де можна прочитати положення, щодо конкурсу, а також скачати форму заявки і зареєструвати свій проект.