Олімпіада з медичної біології

0Профорієнтаційна робота та популяризація медико-біологічних знань, напрямків наукових робіт є невід’ємною частиною роботи будь яких медичних ВНЗ.

Зокрема в Донецькому національному медичному університеті, як у ВУЗі переселенці цьому напрямку приділяють особливу увагу.

З ініціативи завідуючого кафедрою медичної біології,  к.біол.н. – Федотова О.В. були проведені наступні заходи:

23.02.2019 року Олег Валерійович прочитав лекцію, щодо сучасних досягнень в біології і в медицині в цілому, на науковій конференції біологічних досліджень та винаходів, яка проходила під егідою Департаменту освіти і науки Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.

12.03.2019 року відбувся другий захід – олімпіада з медичної біології серед учнів середніх навчальних закладів у м. Маріуполі. На участь у конкурсі подали заявки близько 100 вихованців навчальних закладів. 17 березня будуть відомі результати олімпіади, та відбудеться нагородження переможців.

Хочемо виразити подяку вчителям та учням, а також дружньому колективу ДНМУ за підтримку.