День відкритих дверей

Кожної весни Донецький національний медичний університет проводить День відкритих дверей для своїх майбутніх абітурієнтів. На медичному факультеті № 3 він відбувся 17 березня о 12:00 на базі Маріупольського міського Палацу естетичного виховання.

Розпочався захід з відеоролика про відкриття та розвиток нашого університету в Маріуполі. Після вступне слово взяв декан 3-го медичного факультету, к.м.н. Розенко Олег Володимирович.  Декан медичного факультету № 3 коротко розповів про навчальну роботу своєї філії, а також про плани на наступний рік. Наступним доповідачем була – Бровкіна Л. О., провідний фахівець навчального відділу ДНМУ. Любов Олександрівна пояснила особливості вступу в ДНМУ у 2019 році.

У перерві виступили з танцем дівчата з культурно-масового сектору медичного факультету № 3 ДНМУ.

Далі завідувач кафедри медичної біології, Федотов О.В., оголосив результати олімпіади, організованої на медичному факультеті № 3. В олімпіаді взяли участь більш ніж 100 учнів з 27 загальноосвітніх м. Маріуполя і всі отримали грамоти. За словами Олега Валерійовича, серед учасників було виявлено велику кількість талантів, які в майбутньому зможуть стати студентами медичного університету. Основну частину завершив танець спеціально запрошеного танцювального колективу. Після головної частини заходу усі бажаючі могли задати питання представникам деканату.

Ми сподіваємося, що в наступному році до нашої філії вступлять багато талановитих абітурієнтів!