Всесвітній день поширення інформації щодо проблем аутизму

Взагалі, слово «аутизм» походить від грецького autos – «сам». Цей стан ще описують як «занурення у себе». По усьому світу 2 квітня одягають блакитне або різнокольорові шкарпетки на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що ускладнює комунікацію. Людям із цим розладом дуже важко взаємодіяти зі світом і спілкуватися з іншими людьми.

Так, 2 квітня студенти медичного факультету № 3 ДНМУ також підтримали цю акцію «Всесвітнього дня поширення інформації, щодо проблем аутизму». В міському саді студенти-медики розповідали бажаючим інформацію з медичної точки зору та роздавали флаєри, щоб люди звернули увагу до проблем цього захворювання.

Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму був запроваджений рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2007 року. Його мета – привернення світової уваги до дітей та дорослих, які страждають від аутизму. Студенти-медики також спробували сьогодні привернути увагу до мешканців м. Маріуполя з аутизмом.