Ще одна перемога!

28-го березня у м. Полтава, в одному із найстаріших провідних закладів вищої освіти України – Українській медичній стоматологічній академії пройшла конференція MEDSCOP 2019. Під керівництвом к.мед.н., доцента кафедри мікробіології, вірусології та імунології ДНМУ Боєвої С.С. студент 2 курсу, спеціальності «Стоматологія» Агеєв Ілля зайняв друге місце у секції експериментальної медицини. Тема наукової роботи студента – “Аналіз стану імунітету проти кору та визначення груп ризику щодо цієї інфекції”. Ця тематика була обрана Іллею через те, що кір – дуже актуальна проблема, як для України, так і для усього світу.

За словами студента-стоматолога, організація конференції в УМСА була на вищому рівні. За це він передає окрему подяку Студентському науковому товариству УМСА Полтави. Під час конференції Агеєв І. познайомився з великою кількістю цікавих людей та отримав величезний науковий та професійний досвід.

Вітаємо переможця та побажаємо подальших наукових успіхів!