Зустріч-дискусія з майстром спорту

З ініціативи кафедри фізичного виховання, медичного факультету №3 міста Маріуполя. Донецького національного медичного університету (викладач Якушевський В.О., завідувач кафедри Малахова Ж.В.).
З метою пропаганди здорового способу життя, популяризації фізичного виховання, спорту, волейболу, серед студентів та учнівської молоді міста Маріуполя була організована і проведена зустріч-дискусія з майстром спорту міжнародного класу, гравцем волейбольної команди «Зірка» міста Луганськ, срібним призером чемпіонату СРСР (1972 р.), бронзовим призером (1976, 1982 р.р.), володарем Кубка володарів кубків Європейських країн (1973),
Гравцем національної збірної – Івлєвим Борисом Олександровичем.
Протягом усієї зустрічі Борис Олександрович розповідав присутнім в залі про те, який шлях пройшов від юнака, закоханого в волейбол, до гравця національної збірної.
Із задоволенням відповідав на запитання студентів та всіх любителів волейболу.
Наприкінці зустрічі Борис Олександрович побажав студентам медичного факультету № 3 успіхів у навчанні, активно займатися спортом та перемог в обраному виді спорту – волейболі.