Тиждень Добрих Справ

1)Тренінг “Школа волонтерства”-лекція про те,що таке волонтерство,основні принципи, поняття,загальна та юридична точка зору .
2)Тренінг”10 процедур для запуску мозку та старту прекрасного дня” – заняття, направлене не те,як планувати свій день,які впрови можна виконувати , щоб краще вчитися , працювати та розвиватися.
3)Я донор крові
4)”Антикорупційна мафія”-звичайна гра, де кожен граючий за бажанням може внести благодійний внесок на озеленення території університету та міста.
5)Благодійний літературний вечір присвячений допомозі організації “Серце до серця ” . Кожен бажаючий може прийти прочитати літературний твір,який йому довподоби або свій власний.Також можна прийти з гітарою та поспівати.Грощі , виручені з цієї акції пійдуть на допомогу тяжко хворій дівчинці.
6)Хлопці та дівчата йдуть до інтернату/дит. будинку , де будуть проводити час с маленькими дітьми.
7) Зелений пікнік-на гроші , яки будуть виручені з “Антикорупційної мафії” ми купимо саженці,які будуть посаджені біля території ДНМУ. Також прибирання парку/пляжу(в залежності від погоди) та потім просто маленький пікнік,де можно буде посидіти у веселій компанії та гарно провести час.
З усіх питань звертатися по номеру 0980925324