Тиждень добрих справ

Волонтерський сектор медичного факультету № 3 Донецького національного медичного університету провів тиждень добрих справ, на якому студенти могли пізнати для себе щось нове, дати частинку добра кожному, хто цього потребував, та показати, що в медичному університеті навчаються не тільки розумні, а й талановиті студенти. Цей захід проходив з 15.04.19 р. по 21.04.19 р. Студенти першого курсу, спеціальності «Медицина»: Анастасія Бородіна та Акименко Павло проводили тренінги на тему , що таке волонтерство та як покращити роботу свого мозку, адже це так важливо в медицині.18 квітня у кафе “Izba-читальня” проводили “Антикорупційну мафію” та “Єлиас”, де були зібрані кошти на висадку дерев для покращення екології нашого міста. На літературному вечері майбутні лікарі показали свої таланти з творчої сторони, граючи на гітарі, співаючи пісні та читаючи вірчі, які вони складаюсь у вільний від навчання час. Усім, хто приходив на заходи волонтери дарувати не тільки добрий настрій на усмішки, а й зігрівали гарячим чаєм у холодну погоду за вікном.

Зробивши аналіз кожного дня, волонтери зрозуміли, що треба частіше проводити такі заходи та почали планувати наступний, вже другий у нашому університеті , тиждень добрих справ!