Феєрія краси

Весна – дивовижна пора року. Це час нестримного  розквіту всього живого, строкатість барв та емоцій. Час веселих свят та юної краси.

Яка пора – такі й свята. 25 квітня, напередодні Великодня, медичний факультет № 3 ДНМУ провів конкурс Miss DNMU&MMC. Найяскравіші красуні з обох навчальних закладів зібралися у ПК Піонерів, щоб з’ясувати, хто з них має право називатися королевою краси.

Почалось все з представлення учасниць: №1 – Ігнатенко Вероніка;  №2 – Овсюк Дар’я;  №3 – Ніколаєнко Наталія;  №4 – Мостова Наталія;  №5 – Дем’яненко Ксенія;  №6 – Баканова Валерія;  №7 – Шевчук Катерина. Першим було дефіле у червоних сукнях. Далі почалися власні виступи конкурсанток та їх відео-презентація – «візитна картка» учасниць.

Номер перший – Ігнатенко Вероніка – виконала палкий танець на манер бального. Наступні конкурсантки працювали в парі: №2 – Овсюк Дар’я та №7 – Шевчук Катерина затанцювали пристрасну сучасну композицію.  Завершила танцювальну тему учасниця №5 – Дем’яненко Ксенія з народною хореографією. У перерві між виступами конкурсантки провели дефіле в боді, представивши свої фігури на оцінку журі. Конкурсантка №3 – Ніколаєнко Наталія заспівала композицію “Я вернусь”. Після всі учасниці вийшли на дефіле в українських народних вбраннях. Далі учасниці взяли участь в інтелектуальному конкурсі. Після конкурсу Баканова Валерія №6 – зіграла на синтезаторі  чаруючу композицію. Завершила виступи №4 – Мостова Наталія, що зі своїм партнером затанцювала вальс. На завершення Miss DNMU учасниці продемонстрували дефіле у вечірніх сукнях.

Суддям було дуже важко визначитись з переможницями, адже всі учасниці конкурсу-краси дуже талановиті та гарні. Отже, результати були такими:

• «Міс індивідуальність» отримала студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина» – Ігнатенко Вероніка;
  • «Міс бездоганність» отримала студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина» – Баканова Валерія;
  • «Міс оригінальність» отримала студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина» – Мостова Наталія;
  • «Міс чарівність» отримала студентка 1 курсу, спеціальності «Медицина» – Дем’яненко Ксенія;
  • Дві номінації: «Міс глядацьких симпатій – 2019» та «Міс геніальність»  отримала студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина МС»  – Овсюк Дар’я;
  • Дві номінації: «Віце міс – 2019 » та «Міс артистичність» отримала студентка 2 курсу, спеціальності «Медицина» – Шевчук Катерина;
  • Дві номінації: «Міс ДНМУ&ММК – 2019» та «Міс ніжність» отримала студентка Маріупольського медичного коледжу – Ніколаєнко Наталія;

Висловлюємо подяку спонсорам та студентському активу медичного факультету № 3 за організацію цього свята! Ми впевнилися, що студентки-медики найгарніші, найталановитіші та найобдарованіші! Поздоровляємо всіх учасниць конкурсу-краси Miss DNMU&MMC – 2019!