Дитяче серце живи

Ніхто не знає, коли в його будинок постукає біда. І ніхто ні від чого, на жаль, не застрахований. Коли у нас все добре, ми мало замислюємося про проблеми інших. Нас засмучують затори на дорогах, занадто солодкий чай або необхідність прокидатися вранці… Але якщо відкрити очі ширше, то можна побачити, які серйозні проблеми насправді у людей! Як багато важко хворих дітей, які потребують допомоги і відстоюють день у день право на життя. Ми, як і раніше, знаходимо гроші на себе або на дорогі іграшки та подарунки своїм дітям. А хіба ми не може подарувати кілька посмішок, допомагаючи хоча б чимось для лікування важко хворій дитині?

Так саме наші волонтери на чолі з головою сектору, студенткою 3 курсу, спеціальності «Медицина» – Седляровою Ольгою допомагали збирати кошти для хворої дівчинки у рамках благодійної акції “Дитяче серце живи”.

Вони ходили по аудиторіях університету зі скриньками, де кожен небайдужий студент міг пожертвувати кошти. Також вони проводили благодійний літературний вечір, всі зібрані кошти були передані фонду “Серце до серця”.

Наші діти – це наше майбутнє. Головне, щоб кожен із нас не був байдужим і зробив хоч один маленький крок на зустріч хворим дітям.