Конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя»

25-26 квітня 2019 року в ДНМУ м. Краматорськ відбувся 81-й науковий медичний Конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя». Вісім студентів медичного факультету № 3 ДНМУ (Шарунова М.В., Пініонж К.М., Хмеленко О.О., Федотов М.В., Узбек В.Г., Ісаєва М. Л., Агеєв І.В., Катасонова А.В.) також прийняли участь у Конгресі та п’ять з них отримали дипломи за результатами роботи секції.

Студенти-медики гідно показали рівень знань як в теоретичній, так і в практичній частинах. Результати роботи секцій:

Секція № 11 «Онкологія та радіологія»

• Диплом другого ступеня

Пініонж К.М. РОЗРОБКА НОВІТНЬОЇ АНКЕТИ ШКАЛИ, ДЛЯ ОЦІНКИ ЯКОСТІ ЖИТТЯ ПАЦІЄНТОК ПІСЛЯ МАСТЕКТОМІЇ

науковий керівник – к.мед.н., асист. С.П. Волошин

Секції №3 «Медична біологія»:

• Диплом третього ступеня
    Узбек В.Г.ТЕРАТОГЕННІ ФАКТОРИ ТА ВАДИ РОЗВИТКУ ПЛОДА
    науковий керівник – к.біолог.н., доцент О.В.Федотов

Секції №2 «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»:

• Диплом третього ступеня
    Агеєв І.В. DETECTION OF PROTECTIVE ANTIBODY TITERS AGAINST MEASLES VIRUS AND IDENTIFICATION OF GROUPS FOR REVACCINATION AGAINST THIS INFECTION
    науковий керівник – к.мед.н., доцент С.С. Боєва

Секція № 7 «Філософія, соціально-гуманітарні дисципліни, іноземні мови, українська та латинська мови. Організація вищої освіти, управління охороною здоров’я та гігієна. Фізичне виховання»

• Диплом за кращу презентацію

Хмеленко О.О. ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ У СФЕРІ ДОНОРСТВАТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

науковий керівник – викладач Петренко О.В.

Секція № 1 «Анатомія. Гістологія, патологічна анатомія. Судова медицина, медичне право»

• Диплом за кращу презентацію

Катасонова А. В., Ляшенко Н. М. РОЗПОДІЛ АКСИЛЯРНИХ ЛІМФАТИЧНИХ ВУЗЛІВ ПО РІВНЯМ У ПАЦІЄНТІВ З ДІАГНОЗОМ РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

науковий керівник – к.мед.н., асист. С.П. Волошин

Вітаємо переможців та бажаємо наснаги в подальшій науковій діяльності!