У Маріуполі пройшла масова легкоатлетична естафета

У суботу, 11 травня, на Приморському бульварі відбулася масова легкоатлетична естафета в рамках спартакіади учнівської молоді Маріуполя. У змаганні, організаторами якого виступили Управління молоді та спорту Маріуполя і M · Sport, взяли участь команди 37 різних навчальних закладів – загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ і ліцеїв, а також вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.
Переможцями та призерами естафети, що складалася з 11 етапів загальною протяжністю 3200 метрів, стали:
у групі (ПТУ, ліцеї та ВНЗ I-IV рівнів акредитації):
У цій престижною і популярною естафеті серед учнівської молоді взяли участь і студенти Донецького Національного медичного університету (викладач фізичного виховання Якушевський Валентин Олександрович. Зав. Кафедри фізичного виховання Малахова Жанна Володимирівна)
1 місце – Маріупольський коледж ПДТУ;
2 місце – МГУ;
3 місце – ПДТУ.
Команди, що зайняли призові місця в кожній з груп, були відзначені кубками, медалями та грамотами управління молоді та спорту Маріуполя. Крім того, індивідуальними призами були нагороджені спортсмени, які показали найкращий час на найтриваліших чоловічому і жіночому етапах естафети.