Вишита традиція

16 травня було проведено урочистий парад на честь Дня вишиванки. Це свято покликане зберігати народні традиції, етнічний стиль та самобутність вбрання українців.
Велика кількість студентів з різних вищів приєдналися до заходу. Звичайно, серед учасників був і наш медичний факультет № 3 ДНМУ.
Місцем старту був перетин проспектів Металургів та Миру.
Хоча більшість вдяглася в класичні вишиванки, були й ті, хто віддав перевагу більш модерним моделям сорочок. Як волошки в маковому полі, миготіли блакитні візерунки. Досить популярними були й вишиванки з темної тканини. Деякі дівчата вдягли рясно заткані квітами сукні.
У сяйві візерунків, заквітчаних вінків та яскравих стрічок парад спустився до Театрального скверу, де на гостей чекав модний показ вишиванок, оркестр народних інструментів та концертно-розважальна програма. Звідти строката чепурна колона у народному вбранні розійшлася по всьому місту.
Збережемо наші традиції разом!