Щасливі тварини

У Донецькому національному медичному університеті медичного факультету № 3 студенти завітали до притулку тварин «Щасливі тварини».
Вони зібрали кошти, на які було куплено приблизно 20 кілограмів курячих та свинячих кісточок, 10 кілограмів ячної й перлової крупи, 5 кілограмів макаронних виробів та хліба.
За словами одного із працівників притулку для тварин, перш ніж купувати собаку чи кота – зайдіть до нас. У притулку знайдуться друзі будь-кому до душі – великі, маленькі, охоронці, компаньйони, лінивці та непосидьки. Коли ми беремо тваринку з притулку, то рятуємо одразу трьох: тваринку, яку забрали додому, бездомну тварину з вулиці, що займе вільне місце у притулку, і, звичайно, Людину в собі. Не купуй – прихисти.
Студенти і надалі планують надавати допомогу мешканцям цього притулку.