MEDCONQUEST

18 травня на базі Запорізького державного медичного університету пройшов MEDCONQUEST – це олімпіада-квест, нового формату, на якому студенти-медики змогли не тільки перевірити свої знання, але й весело провести час зі своїми друзями та колегами. В медичному квесті прийняли участь 6 ВНЗ України: ДНМУ (м. Маріуполь), ЗДМУ (м. Запоріжжя), ВНМУ ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця), ДМА (м. Дніпро), УМСА (м. Полтава), НМУ ім. О.О. Богомольця (м. Київ).

За умовами квесту з кожного університету було по 4 учасника (2-6 курсів), які виконували завдання на 10 секцій-інстанціях різної медичної тематики. Квест проходив на території студентського містечка ЗДМУ, але все одно зайняв близько 3 годин на виконання завдань. За словами учасників в секціях перевірялись теоретичні знання з радіології, мікробіології, анатомії, знання Крок-1 на іноземній мові, фармакології, оперативної хірургії. На одній із секцій створювались реальні умови катастрофи, під час якої потрібно було надати першу медичну допомогу.

Так, студентки 2 курсу, спеціальності «Медицина» Мостова Наталія, Аністратова Марія, Воробйова Ксенія та студент 3 курсу – Серветник Владислав продемонстрували високий рівень теоретичних та практичних знань з медицини та вибороли призове 3 місце!!! Перше місце отримала команда з ДМА та друге студенти з ЗДМУ.

Студентам дуже сподобалась організація квесту, все було на високому технологічному рівні, а особливо запам’яталась реанімаційна секція.

Вітаємо наших переможців та бажаємо творчої наснаги у науково- медичних проектах!