Ярмарок професій

У Маріуполі пройшов масштабний ярмарок професій. 22 травня студенти Донецького національного медичного університету представляли свій ВНЗ.

На Театральній площі розвернулося справжнє професійне містечко. Так пройшов масштабний ярмарок професій – «Місто майстрів». Незважаючи на дощ, його відвідали сотні школярів, студентів та здобувачів роботи.

Ярмарок пройшов у форматі 9 локацій. На ярмарку були представлені навчальні заклади різних рівнів, металургійні і комунальні підприємства міста. Кожен міг спробувати себе в різних професіях, взяти участь в інтерактивних іграх та майстер-класах. Так, фармацевти проводили хімічні досліди, медсестри навчали ставити крапельниці та ін’єкції, а представники поліції познайомили бажаючих з технологією зняття відбитків пальців.

Декан к.м.н., доцент Розенко О.В. разом з викладачами та студентами медичного факультету № 3 також приєднались до ярамарку професій. Школярів було поінформовано про відмінності цьогорічної вступної кампанії, особливості вступу для випускників медичних коледжів на 2-й курс до ДНМУ за спеціальностями: “Медицина”, “Педіатрія”, “Стоматологія”. Студенти-медики роздавали інформаційні буклети та розповіли детально майбутнім абітурієнтам про обрану ними спеціальність, навчання, побут, дозвілля.