Кубок декана

29 травня відбулося щорічне  змагання –  «Кубок декана», під час якого декан медичного факультету № 3 к.мед.н., доцент Розенко Олег Володимирович та викладач кафедри «Фізичного виховання» Якушевський Валентин Олександрович нагородили кращих спортсменів року на медичному факультеті № 3 Донецького національного медичного університету.

⠀Змагання проводиться з метою залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, популяризації та подальшого розвитку спорту на факультеті, а також організації змістовного дозвілля для студентів.

⠀Призові місця отримали 2 найкращих студентів з кожної групи за показані високі результати в навчанні з дисципліни «Фізичне виховання», міських та обласних змаганнях, активну участь у фізкультурно-оздоровчих та спортивного масових заходах медичного факультету № 3 ДНМУ.

Також проводилось змагання серед кращих груп на Кубок декана медичного факультету № 3:

1 місце отримала команда 201 групи, спеціальність «Медицина»;

2 місце отримала команда 102 групи, спеціальність «Медицина»;

3 місце отримала команда 206 групи, спеціальність «Медицина».

До цього свята долучитися найкращі танцювальні та співучі колективи міста.

⠀Дякуємо всім студентам, які долучилися до заходу за відмінну майстерність та волю до перемоги!