Посвята у студенти на медичному факультеті № 3

Напередодні Дня знань 31 серпня відбулась урочиста посвята у студенти першокурсників на медичному факультеті № 3 ДНМУ. У житті університету, це завжди значна подія, адже двері вишу відкриваються для нових першокурсників, які встали на шлях отримання найгуманнішої у світі професії медика, яка має велику відповідальність перед народом України.

На свято з нагоди початку нового навчального року завітали привітати абітурієнтів головні лікарі провідних лікувальних закладів м. Маріуполя, начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради Макарова С.Г., в.о. директора Маріупольського медичного коледжу Колда Т.С., професорсько-викладацький склад медичного факультету № 3, студенти та батьки.

Традиційне свято розпочалося виконанням Державного Гімну України та урочистим відкриттям посвяти у студенти деканом медичного факультету № 3 к.мед.н., доцентом Розенко О.В., який передав вітання з ректорату ДНМУ. Першокурсники зачитали клятву студента-медика, де пообіцяли «глибоко вивчати фундаментальні та медичні науки, оволодівати гуманною професією лікаря; віддати усі сили і знання служінню медицині…». Проголосивши обіцянку, студенти вдягли під гімн ДНМУ білий халат, що є символом людяності та моральної чистоти.

Майбутніх лікарів-першокурсників привітав декан медичного факультету № 3 к.мед.н., доцент Розенко Олег Володимирович. Декан зазначив, що зараз у студентів відповідальний період у житті, адже навчання в університеті потребує старанності та працелюбства для того, щоб у майбутньому стати гарними лікарями! Олег Володимирович вручив студентам символічний ключ до знань та побажав успіхів в навчанні.

Начальник управління охорони здоров’я Маріупольської міської ради Макарова Світлана Гарібальдівна привітала від імені мера міста та керівництва Міської ради першокурсників, викладачів і їх батьків зі святом. Вона з посмішкою пригадала свої студентські роки та побажала успіхів, наполегливої праці у навчанні і професійному становленні. Світлана Гарібальдівна доповіла про вакантні кадрові місця, яких не вистачає у медицині. Міська рада міста сприятиме працевлаштуванню студентів-медиків ДНМУ, які стануть лікарями медичних закладів м. Маріуполя та регіону.

Під час урочистостей в.о. директора Маріупольського медичного коледжу Колда Тетяна Сергіївна, також привітала студентів та викладачів ДНМУ зі святом. Тетяні Сергіївні було дуже приємно бачити серед студентів медичного факультету № 3 своїх вихованців, якими вона дуже пишається.

З великим задоволенням першокурсників привітали танцювальними та співочими композиціями студенти 3-го курсу, спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія». Невтомна голова студентського самоврядування медичного факультету № 3 Ульяницька Яна розповіла про нелегке, але цікаве студентське життя на факультеті.

На завершення, за традицією першокурсники отримали символічну залікову книжку від декана, який побажав студентам відмінних оцінок.

Щиро вітаємо студентів та викладачів із початком нового навчального року!