Стажування студентів-медиків в університетах Канади

05 вересня 2019 р. Уляна Кащій, студентка 6 курсу, спеціальності «Медицина», розповіла про програму Canada’s Mitacs Globalink Research Internship – програму стажування українських студентів в університетах Канади.
Cтуденти нашого університету можуть подати заявку на участь у програмі за посиланням: http://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-internship
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з 10 країн (у тому числі, України) для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських професорів університетів з різних наукових дисциплін.
Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.
Програма включає:
• роботу над спільним проектом з професором канадського університету
• (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
• переліт до Канади;
• трансфер з аэропорту до місця вашого проживання;
• стипендію на житло, харчування та проживання;
• медичне страхування;
• зарахування на період стажування до канадського університету;
• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного
• розвитку;
• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research
• Internship.
Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:
1) Онлайн-заявка на участь у програмі та 2) СV з описом наукових інтересів
Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів
Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).
Важливо! Екзамен з англіської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю