Притулок для тварин

«Ми відповідальні за тих кого приручили» – каже народна мудрість. На жаль не всі мешканці планети Земля про це знають, тому домашні улюбленці не рідко залишаються за межами затишного будинку – в притулках.

Студенти медичного факультету № 3 ДНМУ добре ознайомлені з ситуацією з безхатніми тваринами, які потерпають від незадовільних умов їхнього існування. Проявивши ініціативу, активісти з волонтерського сектору: студентки другого курсу, спеціальності «Медицина» Бородіна Анастасія та Дубіна Анна організували похід до одного з притулків м. Маріуполя.

Так, 20 вересня студенти-медики відвідали притулок для тварин та пожертвували крупи, продукти та кісточки для тварин. А головне, студенти взяли з собою оптимістичний настрій, ласку та щире бажання допомогти!