Фонд Конрада Аденауера

Студентка медичного факультету № 3 Воржеїнова Валерія Валеріївна, 201 група, спеціальність “Медицина”, виграла стипендію на навчальний рік 2019-2020 від Фонду Конрада Аденауера. Фонд надає студентам східноукраїнських університетів стипендії, призначені для фінансування їх навчання в Україні та отримання ступеня бакалавра чи магістра. Стипендіати відвідують чотири супровідні навчальні семінари, які мають на меті підвищити рівень як суспільно-політичних, так і спеціальних знань студентів.

Так, минулого тижня в рамках першого семінару для стипендіатів Валерія відвідала м. Дніпро, де пройшла співбесіду та отримала сертифікат про прийняття до стипендіальної програми 2019-20 р. Студентці дуже сподобалась організація заходу та корисні знання від семінару.

Вітаємо студентку медичного факультету № 3 та бажаємо подальших перемог!