Засідання студентського наукового гуртка кафедри Медичної біології

21.10.2019 р., в Медичному факультеті № 3 ДНМУ відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри Медичної біології. На засіданні були присутні студенти 1 курсу 103 групи, староста групи – Пефті Юлія та студенти 1 курсу 102 групи, староста групи – Дубіна Ганна. Під час засідання активно обговорені та затверджені теми студентських наукових досліджень, наступних зібрань СНГ. Були озвучені бази виконання цих робіт, зокрема – перша і третя міські лікарні і інші спеціалізовані медичні заклади м. Маріуполь. Наприкінці засідання, завідувач кафедри Медичної біології д-р біол. наук Федотов О.В. надав актуальну інформацію про заплановані наукові конференції на яких можуть бути висвітлені результати нових теоретичних і прикладних наукових робіт у галузі природничих та медичних наук.